WW1FT18R2
MFR.Part #
WW1FT18R2
JLCPCB Part #
C2593018
Description
-55℃~+350℃ 18.2Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS