WW1FT140R
MFR.Part #
WW1FT140R
JLCPCB Part #
C2593264
Description
-55℃~+350℃ 140Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS