WW1BB1R00
MFR.Part #
WW1BB1R00
JLCPCB Part #
C3406527
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS