WW1FT12R7
MFR.Part #
WW1FT12R7
JLCPCB Part #
C2593256
Description
-55℃~+350℃ 12.7Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS