WW12FT11R0
MFR.Part #
WW12FT11R0
JLCPCB Part #
C2593503
Description
-55℃~+350℃ 11Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS