WW12FT2R94
MFR.Part #
WW12FT2R94
JLCPCB Part #
C2593406
Description
-55℃~+350℃ 2.94Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS