WW5FT5R00
MFR.Part #
WW5FT5R00
JLCPCB Part #
C2593839
Description
-55℃~+350℃ 5W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS