WW1AFB1R30
MFR.Part #
WW1AFB1R30
JLCPCB Part #
C7414244
Package
Plugin,D2.8xL10.7mm
Description
-55℃~+350℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS