WW12FT4R02
MFR.Part #
WW12FT4R02
JLCPCB Part #
C2593665
Description
-55℃~+350℃ 4.02Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS