WW1ABT4R70
MFR.Part #
WW1ABT4R70
JLCPCB Part #
C6328460
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.8xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS