WW12JTR360
MFR.Part #
WW12JTR360
JLCPCB Part #
C2593885
Description
-55℃~+350℃ 360mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS