RSMF2FB2K49
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF2FB2K49
JLCPCB Part #
C3457681
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 2.49kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS