WW12JB120R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12JB120R
JLCPCB Part #
C3555239
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS