WW12JTR130
MFR.Part #
WW12JTR130
JLCPCB Part #
C2593883
Description
-55℃~+350℃ 130mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS