WW12JT3R90
MFR.Part #
WW12JT3R90
JLCPCB Part #
C2593616
Description
-55℃~+350℃ 3.9Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS