WW12JTR120
MFR.Part #
WW12JTR120
JLCPCB Part #
C3456934
Description
-55℃~+350℃ 120mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS