WW12JT1K50
MFR.Part #
WW12JT1K50
JLCPCB Part #
C3357083
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS