WW1JT750R
MFR.Part #
WW1JT750R
JLCPCB Part #
C3434732
Description
-55℃~+350℃ 1W 750Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS