WW12FT750R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12FT750R
JLCPCB Part #
C2593738
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 400mW 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS