WW12FT61R9
MFR.Part #
WW12FT61R9
JLCPCB Part #
C2593587
Description
-55℃~+350℃ 400mW 61.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS