WW12JT1R50
MFR.Part #
WW12JT1R50
JLCPCB Part #
C2594494
Description
-55℃~+350℃ 1.5Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS