CF2JB820R
MFR.Part #
CF2JB820R
JLCPCB Part #
C20110813
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 820Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS