WW12JT15R0
MFR.Part #
WW12JT15R0
JLCPCB Part #
C3550874
Description
-55℃~+350℃ 15Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS