WW12JT51R0
MFR.Part #
WW12JT51R0
JLCPCB Part #
C2593693
Description
-55℃~+350℃ 400mW 51Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS