WW12FT866R
MFR.Part #
WW12FT866R
JLCPCB Part #
C2593714
Description
-55℃~+350℃ 400mW 866Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS