WW12FT15R8
MFR.Part #
WW12FT15R8
JLCPCB Part #
C2593486
Description
-55℃~+350℃ 15.8Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS