WW12JT39R0
MFR.Part #
WW12JT39R0
JLCPCB Part #
C2593604
Description
-55℃~+350℃ 39Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS