WW12FT357R
MFR.Part #
WW12FT357R
JLCPCB Part #
C2593459
Description
-55℃~+350℃ 357Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS