WW12FT698R
MFR.Part #
WW12FT698R
JLCPCB Part #
C2593706
Description
-55℃~+350℃ 400mW 698Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS