WW12FT57R6
MFR.Part #
WW12FT57R6
JLCPCB Part #
C3544447
Description
-55℃~+350℃ 400mW 57.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS