WW12FT7R87
MFR.Part #
WW12FT7R87
JLCPCB Part #
C2593599
Description
-55℃~+350℃ 400mW 7.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS