WW12JT3R00
MFR.Part #
WW12JT3R00
JLCPCB Part #
C3483159
Description
-55℃~+350℃ 3Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS