WW12FT60R4
MFR.Part #
WW12FT60R4
JLCPCB Part #
C2593589
Description
-55℃~+350℃ 400mW 60.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS