WW12FT52R3
MFR.Part #
WW12FT52R3
JLCPCB Part #
C3440234
Description
-55℃~+350℃ 400mW 52.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS