WW12FT1R82
MFR.Part #
WW12FT1R82
JLCPCB Part #
C2593519
Description
-55℃~+350℃ 1.82Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS