WW12FT5R62
MFR.Part #
WW12FT5R62
JLCPCB Part #
C2593770
Description
-55℃~+350℃ 400mW 5.62Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS