WW1FT5R62
MFR.Part #
WW1FT5R62
JLCPCB Part #
C2593151
Description
-55℃~+350℃ 1W 5.62Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS