WW12FT5R49
MFR.Part #
WW12FT5R49
JLCPCB Part #
C2593762
Description
-55℃~+350℃ 400mW 5.49Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS