WW12FT549R
MFR.Part #
WW12FT549R
JLCPCB Part #
C2593809
Description
-55℃~+350℃ 400mW 549Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS