WW12FT280R
MFR.Part #
WW12FT280R
JLCPCB Part #
C2593437
Description
-55℃~+350℃ 280Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS