WW12FT536R
MFR.Part #
WW12FT536R
JLCPCB Part #
C2593763
Description
-55℃~+350℃ 400mW 536Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS