WW12FT45R3
MFR.Part #
WW12FT45R3
JLCPCB Part #
C2593788
Description
-55℃~+350℃ 400mW 45.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS