WW12FT1R07
MFR.Part #
WW12FT1R07
JLCPCB Part #
C2593657
Description
-55℃~+350℃ 1.07Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS