WW12FT453R
MFR.Part #
WW12FT453R
JLCPCB Part #
C3425773
Description
-55℃~+350℃ 400mW 453Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS