WW12FT31R6
MFR.Part #
WW12FT31R6
JLCPCB Part #
C2593462
Description
-55℃~+350℃ 31.6Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS