WW12FT37R4
MFR.Part #
WW12FT37R4
JLCPCB Part #
C3427814
Description
-55℃~+350℃ 37.4Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS