WW12FT17R4
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12FT17R4
JLCPCB Part #
C2593807
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 17.4Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS