WW12FT32R4
MFR.Part #
WW12FT32R4
JLCPCB Part #
C2593448
Description
-55℃~+350℃ 32.4Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS