WW12FT33R2
MFR.Part #
WW12FT33R2
JLCPCB Part #
C2593443
Description
-55℃~+350℃ 33.2Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS