WW12FT16R2
MFR.Part #
WW12FT16R2
JLCPCB Part #
C2593482
Description
-55℃~+350℃ 16.2Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS